Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. bł. ks. Władysława Findysza - Męczennika w Nowym Żmigrodzie

Start
poniedziałek, 24 czerwiec 2019 10:17
Chociaż świadectwa i nagrody za pracę uczniów w roku szkolnym 2018/2019 zostały już rozdane, jednak Pani Dyrektor szkoły wraz z  Radą Pedagogiczną pragnie jeszcze raz pogratulować tym osobom, które w ubiegłym już roku szkolnym włożyły bardzo dużo pracy w doskonalenie wiedzy i umiejętności. Dzięki zaangażowaniu, systematyczności i konsekwencji w działaniu, osiągnęli doskonałe wyniki w nauce. Oto uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen na poszczególnych poziomach:

4a - Szymon Nawracaj 5,36

4b – Emilia Szczurek, Nikola Szewczyk 5,18

5a – Oliwia Przybyłowska 5,23

5b – Jolanta Więcek, Milena Głowacka, Piotr Maresz  5,25

6a – Nowacka Magdalena 5,72

7a – Karolina Kochanik, Ewelina Wilk 5,35

7b – Julia Dybaś  5,43

8a – Julia Wójtowicz  4,83

8b – Justyna Kudłaty 5,57

3a – Katarzyna Musiał 5,22

3b – Głodziak Justyna, Oliwia Nawracaj i Mateusz Dorociak 5,33

35 uczniów szkoły uzyskało średnią ocen z poszczególnych przedmiotów powyżej 5,0 i zostało zgłoszonych do nagrody wójta gminy.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy tak dobrych wyników w nauce i zachowaniu oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce.

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 09:45
Klasa 4a: Zuzanna Leputa, Izabela Leśniak, Oliwia Łącka, Klaudia Mastej, Karol Mroczka, Szymon Nawracaj, Rita Wielgosz, Eliza Zoła, Adam Źrebiec
Klasa 4b: Emilia Szczurek, Nikola Kmiecik, Nikola Szewczyk, Szymon Miśkowicz
Klasa 5a: Maja Miśkowicz, Otylia Baran, Marcelina Nawracaj, Oliwia Przybyłowska, Natalia Warzecha
Klasa 5b: Milena Głowacka, Błażej Kosiński, Dawid Marchewka, Piotr Maresz, Jolanta Więcek, Patrycja Żurkiewicz
klasa 6a: Michał Adamik, Tomasz Barzycki, Bartosz Kudłaty, Natalia Łodzińska, Karolina Banaś, Milena Mroczka, Magdalena Nowacka, Kacper Pęcak
Klasa 7a: Katarzyna Bieniek, Karolina Kochanik, Kinga Kostrząb, Aleksandra Szyndak, Ewelina Wilk, Urszula Idzik
Klasa 7b: Natalia Baran, Julia Dybaś, Karolina Hnat, Mateusz Miśkowicz, Małgorzata Buczyńska  
Klasa 8a: Alicja Bęben, Julia Wojtowicz
Klasa 8b: Zuzanna Turek, Justyna Kudłaty, Karolina Twardzik, Karolina Łodzińska, Aleksandra Jaracz, Wiktoria Winiarska, Magdalena Zając
Klasa 3a: Kamil Gronek, Aleksandra Moroń, Emilia Mroczka, Katarzyna Musiał
klasa 3b: Paulina Gajoska, Justyna Głodziak,  Oliwia Nawracaj, Katarzyna Twardzik,  Miriam Madej, Mateusz Dorociak,  Simona Leputa, Sebastian Wiatr
poniedziałek, 24 czerwiec 2019 09:03
Klasa 1a:  Nadia Grzywacz, Jakub Kopa, Milena Lisowaka, Maja Maresz
Klasa 2a: Gabriela Mikoś
Klasa 2b: Miłosz Bara, Julia Leśniak, Martyna Idzik, Adrian Wielgosz,
Klasa 3a: Wanda Bogacz, Gabriela Cichoń, Maja Dąbrowska, Sandra Żurkiewicz, Julia Dynia
Klasa 4a: Wiktor Kudłaty, Klaudia Mastej
Klasa 5a: Otylia Baran, Marcelina Nawracaj, Julia Wójcicka
Klasa 5b: Błażej Kosiński, Patrycja Żurkiewicz, Piotr Maresz, Sebastian Źrebiec
Klasa 6a: Magdalena Nowacka, Michał Adamik
Klasa 7a: Ewelina Wilk, Norbert Winiarski
Klasa 8b: Aleksandra Łukaszewska, Karolina Łodzińska
Klasa IIIb: Katarzyna Twardzik 

GRATULUJEMY!

poniedziałek, 24 czerwiec 2019 09:00
Za udział w etapie  diecezjalnym Konkursu Biblijnego: Kinga Kostrząb, Natalia Łodzińska

Za pracę w Samorządzie Uczniowskim: Katarzyna Musiał

Za udział w Poczcie Sztandarowym gimnazjum: Mateusz Dorociak, Justyna Głodziak, Oliwia Nawracaj

Za udział w Poczcie Sztandarowym szkoły podstawowej: Bartosz Palcar, Justyna Kudłaty, Zuzanna Turek, Kamila Kudłaty, Oliwia Wielgosz

Za pracę w gazetce szkolnej: Magdalena Nowacka, Natalia Warzecha, Ewelina Wilk, Aleksandra Szyndak, Kinga Kostrząb

Za udział w zajęciach sportowych:

Klasy ósme: Julia Wójtowicz, Wiktoria Krowicka, Dominik Romanek, Kacper Majka, Wiktor Gryziec, Mateusz Konop

Klasy gimnazjalne: Paulina Gajoska, Katarzyna Musiał, Michał Gajoski, Mateusz Dorociak, Dominik Kuczała, Bartosz Baran, Szymon Sudyka, Mateusz Opałka, Łukasz Zagórski

Za wzorowe czytelnictwo:

Maja Maresz, Nadia Grzywacz kl. 1a
Magdalena Orlof, Julia Leputa, Katarzyna Baran, Julia Zawada, Maja Łukaszewska, Sandra Średniewska kl. 1b
Gabriela Mikoś, Zuzanna Woźnica, Dominika Czupa kl. 2a
Aleksandra Durał, Karolina Spólnik, Agnieszka Źrebiec, Martyna Idzik kl. 2b
Kinga Korzeń kl. 3a
Eliza Zoła kl. 4a
Magdalena Nowacka, Tomasz Barzycki kl. 6a
Karolina Kochanik, Kinga Kostrząb kl. 7a
Justyna Kudłaty, Karolina Łodzińska kl. 8b
Justyna Głodziak, Oliwia Nawracaj kl. IIIb gim. 

Za udział w konkursie „Klasa na medal” – klasa 4a

piątek, 21 czerwiec 2019 17:44
10 czerwca odbyła się kolejna edycja szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej. Wzięło w nim udział 14 uczestników z klas IV – VII. Wykonawców oceniało jury w składzie: pani dyrektor Alicja Witkowska, pani Joanna Kmieć, pani Joanna Krzemień i pani Barbara Tomaszewska.

I miejsce zajęła uczennica klasy 7a Urszula Idzik, która wykonała piosenkę Caluma Scotta „You’re the reason”,

II miejsce zdobyła Oliwia Przybyłowska (kl. 5a) z piosenką  HRVY „Personal”,

III miejsce Emilia Rajca (kl.5b), która zaśpiewała „Zombie” zespołu The Cranberries.

Wyróżnienia zdobyli: Oliwia Łącka (4a), Milena Głowacka (5b) oraz Maciej Marciniec (7a).

W rolę prowadzących wcielili się uczniowie z klasy 3b Oliwia Nawracaj i Sebastian Wiatr.

Konkurs zorganizowali nauczyciele języków obcych: Beata Faryj, Joanna Krzemień i Krzysztof Gorczyca.